piątek, 23 marca 2012

Bohaterzy


 Dominika Adamowicz (16) - wysoka blondynka o szarych oczach, po śmierci swojej mamy stała się cichą, skrytą, nie ufającą ludziom dziewczyną. Jedyne oparcie jakie miała to był jej brat - Daniel oraz przyjaciółka - Natalia. Jej tata zajął się utrzymaniem rodziny, dlatego często nie było go w domu. Uwielbia brytyjsko -irlandzki zespół One Direction, a najbardziej 1/5 tego zespołu, czarnowłosego mulata o nieziemskich oczach.Natalia Piekarska (16) - zupełne przeciwieństwo Dominiki. Drobniutka dziewczyna, której urok podkreślały proste brązowe włosy oraz zielone oczy. Od małego wychowywała się w pełnej rodzinie, ma trójkę rodzeństwa : Martyna (20), Alexa (10), Norberta (6). Jej ulubionym zespołem jest One Direction, podkochuje się w Harrym Stylesie.


Daniel Adamowicz (19) - to on po śmierci matki oraz wyjeździe taty za granicę do pracy, zaopiekował się swoją młodszą siostrą. W ciągu roku spoważniał, ponieważ musiał być oparciem dla Dominiki. Chociaż gdy nie było jej koło niego zdarzyło mu się rozkleić jak małe dziecko. Wciąż szuka tej dziewczyny, którą pokocha.Zayn Malik (19) - wysoki brunet o ciemnych oczach, członek zespołu One Direction. Uważa, że gdyby znalazł tą jedyną zaopiekował by się nią najlepiej jak by tylko mógł. Nigdzie nie rusza się bez lusterka, strasznie się złości gdy ktoś zniszczy jego fryzurę. Zaczytany i bardzo pewny siebie chłopak.

Harry Styles (18) - zabawny i zwariowany osiemnastolatek. Wszystkie dziewczyny kochają jego włosy, jest miłym i opiekuńczym chłopakiem. Najważniejszą osobą w jego życiu jest mama, lecz zmieni się to gdy pozna pewną dziewczynę. Gdy jest taka potrzeba potrafi być poważny. Wraz z przyjaciółmi tworzą zespół One Direction

Niall Horan (19) - wiecznie głodny, farbowany blondyn, posiadacz pięknych oczu o kolorze niebieskim. Jego śmiech można rozpoznać wszędzie. Miły i inteligentny koleś. Gra na gitarze od małego. Nie lubi gdy ktoś bawi się dziewczynami, dość nie dawno rozstał się ze swoją dziewczyną. Należy do zespołu One Direction. Potrafi wysłuchać i pomóc w ciężkich momentach.

Louis Tomlinson (21) - najzabawniejszy członek One Direction. Po mimo swojego wieku zachowuje się jak małe dziecko. Jego motto życiowe to " Forever Young ". Z nim nigdy nie da się nudzić. Ulubionym warzywem jest marchewka, oraz koszulki w paski.


Liam Payne (19) - najbardziej rozgarnięty członek One Direction, dlatego też nazwali go Dady Direction. Od ponad pół roku jest z Daniell Peazer. Tworzą zgraną i kochającą się parę.